Wózek?

Jest na świecie taka rzecz, której zakup w podobny i całkowity sposób elektryzuje kobietę i mężczyznę.
Jest taka rzecz na zakupem której przeciętny człowiek zastanawia się 8 miesięcy.

Jest taka rzecz przed zakupem której ilość odbytych konsultacji społecznych oscyluje w okolicach stu.

Jest taka rzecz, która po zakupie ma spełnić marzenia wszystkich tzn. mamy, taty, dziadków, a nawet sąsiadów i dalekich kuzynów.

Jak już pewnie wszyscy się domyślają to rzeczą jest po prostu WÓZEK .

W obliczu wyżej postawionych pytań nie ma nawet opcji, aby jakikolwiek blogowy wpis mógł spowodować,że wybór wózka dziecięcego będzie wyborem jasnym i jednoznacznym. Możemy jedynie nieco ułatwić to zadanie.
Według nas przed pierwszą wizytą w sklepie powinniśmy odpowiedzieć sobie na kilka pytań, które pozwolą nam jasno określić własne preferencje. To z kolei pozwoli skierować rozmowę ze sprzedawcą w korzystną dla nas stronę. Co znaczy, że w pierwszej kolejności zostaną zaprezentowane nam wózki, które mogą być potencjalnie naszym ideałem, a nie te ,na które akurat sprzedawca ma tzw. „niezrealizowany target” .

Moim zdaniem owe magiczne pięć pytań brzmi:

1. Jaki rodzaj wózka najbardziej się nam podoba? Mówiąc jaśniej czy wózek naszego dziecka ma być klasyczny czy też na tzw. zawieszeniu sportowym ?
2. Na jaką wagę wózka możemy sobie pozwolić , czyli ile kilogramów w dość nieporęcznym do noszenia kształcie damy radę udźwignąć ? (szczególnie ważne jeśli będziemy dźwigać na pierwsze piętro bez windy i tu przypominam ,że dziecko też swoje waży)
3. czy wózek współpracuje z naszym samochodem a szczególnie jego bagażnikiem ( dobrze byłoby aby mieścił się tam w całości )
4. czy współpracuje z naszym fotelikiem samochodowym(jeśli mamy już wybrany fotelik, jeśli nie zacznijmy od wyboru fotelika). Zasada powinna być taka wybór fotelika, który pasuje do naszego samochodu, a potem wybór wózka spośród tych na stelaż, którego możemy dany fotelik zapiąć. (chyba że nie chcemy korzystać z tej funkcji)
5. Na jaki wydatek możemy i chcemy sobie pozwolić ?
6. I wreszcie na koniec najważniejsza jaki ma być KOLOR WÓZKA. Wbrew opiniom (szczególnie Panów),że jest to drugorzędna sprawa, naszym zdaniem wybór koloru wózka jest istotny,ponieważ rodzice będą patrzeć na niego codziennie przynajmniej przez najbliższe półtora roku, a jak wszyscy wiemy lepiej nam się patrzy na coś co nam się podoba.
Kiedy odpowiemy sobie na powyższe pytania dostrzeżemy światełko w tunelu wyborów. Będzie ono niestety bardzo nikłe i albo trafimy do wspaniałego sklepu emaluszek.pl, gdzie błyskotliwa kadra odpowie na wszelkie pytania i dobierze nam produkt idealny, albo musimy wczytywać się w kolejne odsłony tego czy innego tworu literackiego zwanego blogiem i próbować znaleźć odpowiedź na kolejne pytania, które przybliżą nas do celu.
Tak czy inaczej zapraszamy…CDN