KIDDY

Oferujemy nowoczesne foteliki samochodowe, wózki spacerowe oraz inne akcesoria znanej i cenionej niemieckiej marki Kiddy. Jej produkty to synonim najwyższej jakości oraz doskonałego stylu, a przede wszystkim – bezpieczeństwa dla malucha w każdej sytuacji. Warto na nie postawić, szukając niezawodnego i komfortowego rozwiązania dla dziecka, czerpiącego z najbardziej innowacyjnych i niezawodnych technologii.

Firma Kiddy powstała ponad trzydzieści lat temu w Niemczech i od początku priorytetem była dla niej produkcja dziecięcych fotelików. Początkowo znana była jako „SIcartex”, a jej flagowym produktem był fotelik „Urkiddy”. Ten produkt przez wiele lat zwyciężał w prestiżowych testach bezpieczeństwa, będąc określany jako najlepsze zabezpieczenie dla dziecka podczas jazdy, gdy dojdzie do wypadku.

Największą innowacją, jaką wprowadziła ta firma niewątpliwie jest system osłony tułowia dziecka. Podczas, gdy inni producenci koncentrują się głównie na głowie i kręgosłupie, Kiddy oferuje system zabezpieczenia, który w razie kraksy chroni również klatkę piersiową malucha czy też ramiona. Specjalna konstrukcja wzmacnia również bezpieczeństwo głowy oraz szyi, a opracowany niedawno system „strefy zgniotu”, pochłaniający energię uderzenia, zanim dotrze ona do malucha to gwarancja, że nawet w awaryjnej sytuacji maluch będzie bezpieczny.

Poza innowacyjnymi fotelikami samochodowymi, które oprócz  niezawodnych zabezpieczeń na wypadek kraksy drogowej zapewniają dziecku maksimum komfortu nawet na długiej trasie, firma oferuje również bardzo szeroką gamę nowoczesnych nosidełek, a także wózki spacerowe i szeroki wybór akcesoriów dodatkowych. Wszystkie elementy można połączyć w ramach jednego, spójnego systemu, co jest gwarancją wygody i prostoty użytkowania dla każdego młodego rodzica.

Warto podkreślić, że producent zapewnia szeroki wybór akcesoriów dla dzieci z różnych grup wiekowych – już od pierwszych miesięcy życia, aż po 4 – 5 lat. Coś dla siebie w ofercie znajdzie zatem każdy rodzic.

Jeśli szukasz najbardziej niezawodnych produktów marki Kiddy, polecamy swoje usługi. W sklepie emaluszek.pl czekają na Ciebie niezawodne produkty tej niemieckiej marki w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do sprawdzenia aktualnych promocji!


Nie znaleziono produktów, których szukasz.