JEDO

emaluszek.pl proponuje bogaty wybór wózków dziecięcych oraz fotelików samochodowych i innych akcesoriów stworzonych przez markę Jedo. W naszym katalogu czekają na Ciebie starannie wyselekcjonowane modele – wybieramy wyłącznie te najlepsze, troszcząc się jednocześnie o korzystne warunki zakupu.

Jedo to producent dziecięcych wózków pochodzący z Polski. Wcześniej firma funkcjonowała pod nazwą Jędroch i stoi za nią prawie czterdziestoletnia historia w branży. Wózki i inne akcesoria tej marki doskonale znały już nasze mamy, a nawet babcie. Podkreślić jednak warto, że ta firma doskonale łączy tradycję i sprawdzone techniki produkcyjne z innowacjami technologicznymi na najwyższym poziomie jakości.  Wszystko to sprawia, że jej wózki i akcesoria mogą śmiało konkurować z innymi wytwórcami z całej Europy, a przy tym są dostępne w bardzo dobrej cenie. Dzięki temu oferta tej właśnie marki z roku na rok staje się coraz popularniejsza – tak na rynku polskim, jak i europejskich. Wybierając produkty polskiego producenta, można cieszyć się zarówno ich nowoczesnym stylem, jak i innowacyjną konstrukcją, która nie zawiedzie.

System oferowany przez Jedo został przystosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających młodych rodziców. W katalogu firmy znajdziesz również bardzo szeroki wybór fotelików dziecięcych, które doskonale pasować będą do każdego samochodu – zapewniając dziecku bezpieczeństwo oraz maksimum wygody.

 Jeśli chodzi o parametry techniczne, wymienić możemy choćby 3- punktowe pasy bezpieczeństwa, specjalną wkładkę z polistyrenu czy zabezpieczenie przed promieniowaniem słonecznym. Foteliki z łatwością można zapiać na wózek, a wielofunkcyjność akcesoriów jest cechą produktów od Jedo, którą Klienci bardzo sobie cenią.

Podkreślić warto, że wózki i foteliki mogą zapewnić bezpieczeństwo dziecku o masie do 11 bądź nawet 13 kg, a ich ergonomiczna konstrukcja zapewni maluchowi podczas spaceru czy długiej jazdy samochodem nie tylko bezpieczeństwo, ale przede wszystkim maksimum komfortu. Marka zapewnia również szeroki wybór akcesoriów dodatkowych, które skutecznie uzupełniają ofertę.

Jeśli szukasz najlepszych produktów tego polskiego wytwórcy wózków i innych akcesoriów dziecięcych, polecamy zakupy w naszym sklepie. Znaleźć tu można nie tylko najpopularniejsze i najbardziej cenione przez klientów modele, ale także konkurencyjne warunki cenowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi promocjami, jak również do kontaktu w przypadku pytań. Zakupy na emaluszek.pl będą zawsze przyjemnością!


Nie znaleziono produktów, których szukasz.