AXKID

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne foteliki samochodowe marki AxKid. To szwedzki producent, którego foteliki samochodowe i pokrewne akcesoria są cenione przez Klientów na całym świecie z uwagi na bardzo wysoką jakość oraz doskonałe zabezpieczenie dla najmłodszych. Wybierając je, możesz być liczyć na bezpieczeństwo swojej pociechy, jak i komfort w trakcie jazdy.

Firma AxKid działa od 2009 roku, ale jej twórcy: Tony Qvist oraz Tony Broberg projektowaniem foteli samochodowych dla najmłodszych zajmują się już od ponad 20 lat. Doświadczenie zdobywali, pracując dla innych cenionych marek, a sprawdzone techniki wzbogacili o własne innowacyjne rozwiązania. Efekt? Foteliki samochodowe zachwycające zarówno pod względem komfortu, jak i zabezpieczeń, które oferują rodzicom. Wszystko to sprawia, że proponowane przez AxonKid foteliki są coraz chętniej kupowane na europejskich rynkach – także w Polsce.

Samochodowe foteliki dziecięce marki AxKid wyróżniają się spośród innych wieloma cechami. Przede wszystkim, są to foteliki, które pozwalają dziecku na jazdę tyłem do kierunku jazdy. Choć wiele osób spogląda na ten typ konstrukcji niechętnie, zdaniem producenta, jest to optymalne rozwiązanie, które gwarantuje dziecku maksimum bezpieczeństwa, a rodzicowi – szansę na stałą obserwację swojej pociechy. Twórcy marki podkreślają, że ten typ fotelików samochodowych, jak udowadniają badania oraz testy, zapewnia najlepsze warunki do przewożenia dziecka w aucie od najmłodszych lat życia, a poza tym jest najrozsądniejszy pod względem funkcjonalnym. Prostota montażu, ergonomiczny kształt oraz szeroki wybór zabezpieczeń dla malucha na czas podróży – to tylko kilka spośród wielu zalet, jakimi te właśnie foteliki się wyróżniają.

Pierwsze oferowane przez szwedzkiego producenta foteliki pojawiły się w sklepach już w 2011 roku, dziś – firma może pochwalić się szeroką gamą modeli dla dzieci aż do 4 – 5 roku życia.

Tym, co wyróżnia foteliki oferowane przez Axkid na tle innych, poza konstrukcją pozwalającą maluchowi na jazdę tyłem są: bardzo łatwy i wygodny montaż – zapięcie dziecka zajmuje kilka chwil, a także bardzo ergonomiczny kształt.

Badania pokazują, że foteliki te dają zabezpieczenie przed skutkiem nagłego wstrząsu powstałego w wyniku wypadku czy hamowania aż do 90% – w porównaniu, foteliki ustawione przodem do kierunku jazdy – od 50 do 60%. Każdy z nich spełnia europejskie normy jakościowe oraz posiada niezbędne certyfikaty, potwierdzające jego bezapelacyjną jakość.

Kupując oferowane przez AxKids foteliki samochodowe w naszym sklepie, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie przy wyborze, sprawną i bezpieczną dostawę, jak również konkurencyjne warunki cenowe.


Ilość produktów: 2